PYRAMID - Android 4.4.2Tunery Satelitarne HD

Opticum Pyramid to urządzenie zaprojektowane specjalnie z myślą o odbiorze kanałów satelitarnych w jakości Full HD. Charakterystyczną cechą urządzenia jest jego praca w oparciu o system android co otwiera przed użytkownikiem wiele dodatkowych możliwości.
Tuner ma możliwość podłączenia do internetu przez LAN lub sieć bezprzewodową WiFi. Dzięki temu że urządzenie pracuje na systemie Android po podłączeniu do sieci użytkownik może pobierać aplikacje dedykowane do systemu.
Pyramid jest kompatybilny z myszką i klawiaturą co jeszcze bardziej ułatwia użytkownikowi poruszanie się po intuicyjnym interfejsie.
Tuner posiada dwa wejścia USB 2.0 oraz USB 3.0 dzięki, którym urządzenie współpracuje z zewnętrznymi nośnikami danych takich jak pendrive i dysk USB. Dzięki funkcji PVR użytkownik ma możliwość nagrania ulubionego programu o dowolnej porze.
Pyramid posiada również wejście obsługujące karty Micro SD – nośnik danych niezwykle popularny w telefonach komórkowych. Użytkownik ma również możliwość korzystania z kart w systemie Conax dzięki wbudowanemu modułowi dostępu.
Urządzenie charakteryzuje się wyjątkową szybkością i wydajnością pracy dzięki czterordzeniowemu procesorowi QuadCore.
Dane techniczne:
Tuner DVB-S2 Full HD (MPEG-II/MPEG-IV/H.264)
ARM Cortex A7 CPU up to 1.5GHz frequency and 7500MIPS
Czterordzeniowy procesor Quad Core
Multimedialny odtwarzacz SMART TV
System operacyjny - Android 4.4.2
Mulimedia acceleration engine NEON
Wbudowany moduł dostępu w systemie CONAX
Wbudowana karta sieciowa IEEE 802.3 10/100/1000
Moduł WiFi 2,4 GHz
Czytnik kart Micro SD
Odtwarzacz plików Kodi
3D Games
PVR, Timer
Wielojęzyczne Menu, również w j.polskim
1x USB 2.0,1x USB 3.0, S/PDIF , HDMI, LAN

Zamów Hurtownia B2B

Inne produkty

PYRAMID - Android 4.4.2

Opticum Pyramid to urządzenie zaprojektowane specjalnie z myślą o odbiorze kanałów satelitarnych w jakości Full HD. Charakterystyczną cechą urządzenia jest jego praca w oparciu o system android co otwiera przed użytkownikiem wiele dodatkowych możliwości. Tuner ma możliwość podłączenia do internetu przez LAN lub sieć bezprzewodową WiFi. Dzięki temu że urządzenie pracuje na systemie Android po podłączeniu do sieci użytkownik może pobierać aplikacje dedykowane do systemu. Pyramid jest kompatybilny z myszką i klawiaturą co jeszcze bardziej ułatwia użytkownikowi poruszanie się po intuicyjnym interfejsie. Tuner posiada dwa wejścia USB 2.0 oraz USB 3.0 dzięki, którym urządzenie współpracuje z zewnętrznymi nośnikami danych takich jak pendrive i dysk USB. Dzięki funkcji PVR użytkownik ma możliwość nagrania ulubionego programu o dowolnej porze. Pyramid posiada również wejście obsługujące karty Micro SD – nośnik danych niezwykle popularny w telefonach komórkowych. Użytkownik ma również możliwość korzystania z kart w systemie Conax dzięki wbudowanemu modułowi dostępu. Urządzenie charakteryzuje się wyjątkową szybkością i wydajnością pracy dzięki czterordzeniowemu procesorowi QuadCore. Dane techniczne: Tuner DVB-S2 Full HD (MPEG-II/MPEG-IV/H.264) ARM Cortex A7 CPU up to 1.5GHz frequency and 7500MIPS Czterordzeniowy procesor Quad Core Multimedialny odtwarzacz SMART TV System operacyjny - Android 4.4.2 Mulimedia acceleration engine NEON Wbudowany moduł dostępu w systemie CONAX Wbudowana karta sieciowa IEEE 802.3 10/100/1000 Moduł WiFi 2,4 GHz Czytnik kart Micro SD Odtwarzacz plików Kodi 3D Games PVR, Timer Wielojęzyczne Menu, również w j.polskim 1x USB 2.0,1x USB 3.0, S/PDIF , HDMI, LAN

Nowości

NEO HD RED EAGLE

 Antena RED EAGLE NEO HD to urządzenie przeznaczone do odbioru sygnału cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2

WTYK F 6,8 mm samozaciskowy z uszczelką

Wtyk samozacikowy typu F o średnicy 6,8 mm z uszczelką do podłączenia kabla antenowego.

Złącze można

WZMACNIACZ WZ-40

Wzmacniacz / rozdzielacz sygnału cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz analogowego i cyfrowego sygnału

ANTENA DVB-T ISKRA

Antena ISKRA to antena do odbioru telewizji DVB-T i DVB-T2. Jest to antena pracująca w dwóch pasmach

KABEL HDMI-HDMI 2.0 4K RED OPTICUM - 1,8M BLISTER

Wysokiej jakości kabel HDMI-HDMI 2.0 4k. Posiada pozłacane końcówki. Estetycznie wykonany kabel HDMI o

KABEL USB-MICRO USB

Kabel USB-MICRO USB służy między innymi do ładowania telefonów po podłączeniu do dedykowanej ładowarki.

ZASILACZ LAMBDA

Zasilacz antenowy LAMBDA do anten naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Jest to zasilacz do stosowania wewnątrz

Wykonanie www.domena.pl