UCHWYTY TV

TYTAN ALUXX 37-70

Uchwyt Tytan Aluxx posiada dwa podwójne ramiona, w pełni przegubowe i jednocześnie szeroko rozstawione. To rozwiązanie pozwala na ustawienie telewizora w wielu pozycjach i w szerokim zakresie kątów. Szeroki panel tylny zapewnia bardzo bezpieczne mocowanie uchwytu do ściany. Dwa przegubowe ramiona pozwalają na płynną i łatwą możliwość regulacji położenia telewizora. Uchwyt Tytan Aluxx pozwala na bardzo szeroki zakres ustawień telewizora, a mianowicie: odchylenie telewizora od ściany w prawo-lewo : +/-60° obrót telewizora według osi poziomej : + / -15° odchylenie telewizora góra-dół : +/-3° Tak szeroki zakres kątów umożliwia swobodny i łatwy dostęp do panelu tylnego telewizora np. przy montażu okablowania z urządzeń peryferyjnych. Uchwyt tak jest wykonany, że odległość telewizora od ściany można regulować w zakresie od 54mm do 448mm. Uchwyt wykonany jest z wysokiej  jakości aluminium. Konstrukcja elementów metalowych pokryta jest wysokiej jakości farbą. Elementy plastykowe wykonane są z trwałego i estetycznego materiału. Solidna i trwała konstrukcja pozwala na bezpieczne użytkowanie, a jego maksymalna nośność to 45 kg, co zapewnia możliwość montażu telewizorów od 37’’ do aż 70’’. Jest to jeden z niewielu uchwytów na rynku, który pozwala na montaż na ścianie telewizora o tak dużych rozmiarach!!! Nowoczesny design zaspokoi estetyczne potrzeby każdego użytkownika. Połączenie wysokiej jakości aluminium i metalu oraz elementów plastykowych sprawia, że Tytan Aluxx idealne nadaje się do pomieszczeń o nowoczesnym stylu, natomiast łatwy i szybki montaż nie wymaga skomplikowanych narzędzi i pozwala na montaż telewizora w dwie osoby.

W tej kategorii można znaleźć szeroki wybór uchwytów do telewizorów. Bogaty asortyment pozwala dobrać odpowiedni uchwyt tv do każdego telewizora.

Uchwyt w prosty i efektowny sposób pozwoli zamontować telewizor na ścianie. Telewizor zamontowany w ten sposób wygląda bardzo nowocześnie i pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń w pomieszczeniu, ze względu na rezygnację ze stolika lub szafki pod telewizor.

Uchwyt TV pozwala niejednokrotnie na ustawianie telewizora w różnych pozycjach i regulowanie kąta nachylenia. To sprawia, że można dopasować ustawienie telewizora do aktualnych potrzeb. Niekiedy dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie uchwytu sufitowego, szczególnie jeśli ściana nie utrzyma większego modelu telewizora o sporej wadze.

Duża różnorodność zaprezentowanych uchwytów pozwala dopasować odpowiedni uchwyt do urządzenia, w zależności od jego wielkości i wagi. Warto też zwrócić uwagę na uchwyty z dodatkowymi elementami, takimi jak uchwyt TV z półką szklaną do postawienia tunera satelitarnego lub DVB-T co zapewnia świetny wygląd i wygodę użytkowania.

Uchwyt TV jest doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim dla telewizorów o dużych wymiarach, zapewnia większe bezpieczeństwo sprzętu jeśli w domu znajdują się małe dzieci lub zwierzęta, a do tego jest tańszy od alternatyw w postaci stolika lub szafki na telewizor.

W naszej ofercie można znaleźć także niejeden uchwyt do projektorów i innych urządzeń. Zaproponowane uchwyty są łatwe w montażu i zapewniają bezpieczne powieszenie monitorów i telewizorów na ścianach i sufitach. Zapewniają one stabilność i wygodę użytkowania telewizora, monitora, projektora lub innego urządzenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Wykonanie www.domena.pl