BRAVO 20URZĄDZENIA BLUETOOTH

Głośnik Read Ealge Bravo 20 to niewielkich rozmiarów nowoczesny głośnik Bluetooth o wyjątkowo czystej jakości dźwięku oraz wysokiej jakości wykonania.

Głośnik umożliwia łączenie się ze smartphonem lub innymi urządzeniami mobilnymi za pomocą technologii Bluetooth. Pozwala to użytkownikowi na słuchanie ulubionej muzyki w dowolnym miejscu.
Ponadto głośnik ma wbudowany mikrofon o wysokiej czułości co pozwala wykorzystać głośnik również jako zestaw głośnomówiący np. w samochodzie.
Bravo 20 posiada wbudowaną baterię li-ion 2500 mAh o wysokiej wydajności, która pozwala mu na pracę od 7 do 10 godzin nawet na 70% głośności.
2 głośniki 10W oraz subwoofer pasywny sprawiają że Bravo 20 charakteryzuje się bardzo dobrą jakością dźwięku oraz głośnością.
 
Dane techniczne:
  • wymiary 200 x 60 x 65mm
  • 2x głośnik 10W oraz subwoofer pasywny
  • bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych
  • Połączenie za pomocą Bluetooth lub Kabla AUX
  • Bluetooth 4.2
  • Funkcja zestawu głośnomówiącego
  • Wbudowany mikrofon
  • Bateria li-ion 7.4V/2500 mAh o wysokiej wydajności (od 7 do 10h na 70% głośności)
Zamów Hurtownia B2B

Inne produkty

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY BLUETOOTH...

GoHello HD to zestaw głośnomówiący Bluetooth zaprojektowany z myślą o użytkownikach samochodów, ale również można go wykorzystać podczas jazdy na rowerze lub podczas wypoczynku w terenie otwartym. Jeśli posiadasz samochód bez zamontowanego fabrycznie zestawu głośnomówiącego to jest to idealne rozwiązanie dla CIEBIE. Zestaw głośnomówiący OPTICUM RED GOHELLO HD został tak zaprojektowany , że pasuje do każdego modelu samochodu. Konstrukcja zestawu poprzez specjalnie zaprojektowany klips do niego umożliwia montaż na każdym rodzaju zasłonki przeciwsłonecznej przed przednią szybą ale nie tylko. Zestaw GOHELLO jest idealnym rozwiązaniem dla osób spędających bardzo dużo czasu w samochodzie jak przedstawiciele handlowi czy zawodowi kierowcy. Urządzenie zostało stworzone z myślą o wygodzie użytkowania, zestaw uaktywnia się automatycznie po wejściu do pojazdu. GoHello jest sterowany głosowo, co nie rozprasza użytkownika podczas jazdy. Zestaw GoHello HD może połączyć ze sobą dwa telefony jednocześnie, jest również wysoce energooszczędny. Przy ciągłym użytkowaniu czas pracy wynosi 18 godzin zaś przy trybie stand-by zestaw może pozostać bez ładowania nawet miesiąc.   Dane techniczne: Wymiary: 72x26x130 mm Wielokierunkowy mikrofon HD. Moc głośnika: 3W Pasmo: 150 Hz- 18 kHZ Impedancja :4 OMY SNR: >70dB Bluetooth 4.1 Zasięg: 10M Maksymalnie 8 sparowanych urządzeń. Dwa urządzenia mogą być połączone jednocześnie. Bateria: 1000mAh Li-ion Czas rozmów: do 18 godzin. Czas w trybie standby: do 1200 godzin. Czas ładowania: 3 godziny. Zasilacz CLA: moc wejściowa DC 12V, wydajność 5V 500mAh Rodzaj wtyczki do ładowania: MICRO-USB

Nowości

NEO HD RED EAGLE

 Antena RED EAGLE NEO HD to urządzenie przeznaczone do odbioru sygnału cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2

WTYK F 6,8 mm samozaciskowy z uszczelką

Wtyk samozacikowy typu F o średnicy 6,8 mm z uszczelką do podłączenia kabla antenowego.

Złącze można

WZMACNIACZ WZ-40

Wzmacniacz / rozdzielacz sygnału cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz analogowego i cyfrowego sygnału

ANTENA DVB-T ISKRA

Antena ISKRA to antena do odbioru telewizji DVB-T i DVB-T2. Jest to antena pracująca w dwóch pasmach

KABEL HDMI-HDMI 2.0 4K RED OPTICUM - 1,8M BLISTER

Wysokiej jakości kabel HDMI-HDMI 2.0 4k. Posiada pozłacane końcówki. Estetycznie wykonany kabel HDMI o

KABEL USB-MICRO USB

Kabel USB-MICRO USB służy między innymi do ładowania telefonów po podłączeniu do dedykowanej ładowarki.

ZASILACZ LAMBDA

Zasilacz antenowy LAMBDA do anten naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Jest to zasilacz do stosowania wewnątrz

Wykonanie www.domena.pl